REZULTATI PREDBILJEŽBI ZA UPIS NA PRIPREMNE PROGRAME. 1 – šk. god. 2020.-2021.

REZULTATI PREDBILJEŽBI ZA UPIS u 1. pripremni i blok flautu šk. god. 2020./2021.

U 1. pripremni mogu se upisati djeca rođena 2014. (s navršenih 6 godina) i 2013. god. Kandidati rođeni 2012. mogu upisati blok flautu.

Djecu za koju su predbilježbe stigle izvan termina naznačenog na našoj Web stranici (17. 6.) rasporedili smo u termine grupa u kojima je bilo mjesta.

UPISI SE PROVODE ON LINE 30. LIPNJA. Ispunjenoj upisnici treba priložiti potvrdu o uplaćenoj 1. rati participacije (200,00 kn) i privolu.

PONEDJELJAK – SRIJEDA

  1. Batinić, Marija
  2. Čajko, Dominik
  3. Dalić, Petar
  4. Dubičanac, Vita
  5. Dušič, Mila
  6. Erak, Nina
  7. Horvat, Šimun
  8. Kaić, Lina
  9. Ljubešić, Magdalena
  10. Osmanagić, Una
  11. Pejković, Hana
  12. Perković, Andrej
  13. Rukljač, Bruno
  14. Sliško, Dora
  15. Surjan Žanko, Karmen
  16. Švagelj, Marta
  17. Todorović, Adrian
  18. Topić, Magdalena

SRIJEDA – PETAK

  1. Bašić, Dora
  2. Brkić, Bogdan
  3. Ćorković, Jan
  4. Deban, Eli
  5. Galić, Amelie
  6. Glasinović, Tonka
  7. Hrkać, Sofija
  8. Kukec, Josip
  9. Lopuh, Vilim
  10. Magdić, Vida
  11. Majačić, Vida
  12. Martinjak, Emil
  13. Silov – Tepić, Mara
  14. Skenžić, Cvita
  15. Skenžić, Mara
  16. Skoblar, Oton
  17. Tadić, Karolina
  18. Vukovojac, Vanja

UTORAK – ČETVRTAK

  1. Bočvarov, Pavle
  2. Cerruti, Karlo
  3. Đurić, Leona
  4. Fabris, Lucija
  5. Ivaci, Ida
  6. Krnić, Lovro
  7. Molnar, Juraj
  8. Navratil, Iris
  9. Petrović, Emil
  10. Priselac, Vita
  11. Rasol, Elza
  12. Rihtar, Grgur
  13. Semren, Pavle
  14. Sladoljev, Nela
  15. Štulić Milinković, Mia
  16. Urek, Petar
  17. Varga, Teo
  18. Vuković, Klara

PONEDJELJAK – ČETVRTAK

  1. Anković, Frida
  2. Bezak, Zita
  3. Boras, Eva
  4. Božikov, Donat
  5. Brežanski, Jana
  6. Čanjevac, Marija
  7. Ćosić, Sara Ema
  8. Gamilec, Petra
  9. Jurišić Leskovar, Marijeta
  10. Jurković, Tisa
  11. Manenica Sokić, Bartolomeo
  12. Mužić, Jan
  13. Perković, Gracija Đurica
  14. Roth, Izidora
  15. Semren, Donata
  16. Svetec, Gabrijel
  17. Šmigovec, Maša
  18. Tepeš, Vida

BLOK FLAUTA

  1. Andrijanić, Lucija
  2. Berko, Hana
  3. Bilić, Matilda
  4. Cvitaš, Hana Dora
  5. Ćurković, Mirjam
  6. Klarić, Leon
  7. Kovačić, Noa
  8. Perina, Olinka
  9. Petrović, Leo
  10. Pribić, Juraj
  11. Rukljač, Nika
  12. Zagorec, Ela

Kandidati koji zbog ne odgovarajućeg uzrasta, ne popunjene predbilježbe
ili prijave u krivom terminu, ne mogu upisati pripremni program:

  1. Andrijanić, Lana
  2. Blašković, Borna
  3. Bošnjak, Lucija
  4. Crnek, Janko
  5. Krce, Mina
  6. Martinović, Mia
  7. Mrduljaš Trinajstić, Ivan
  8. Mruljaš Trinajstić, Eva
  9. Perković, Bartol
  10. Pilinky, Petar
  11. Poje, Iskra
  12. Puljić Ruža
  13. Puljić, Ruža
  14. Šapina Sakač, Maksim
  15. Tomić, Tino
  16. Trbus, Gašpar
  17. Valković, Martin
  18. Zrno Agoli, Luka

U Zagrebu, 29. lipnja 2020.

Ravnateljica:
 Mirela Buchberger Karlo, prof.