REZULTATI PREDBILJEŽBI ZA UPIS U 1. RAZRED OSNOVNE U ŠK. GOD.2020./21.

Važne napomene:

Učenici koji su iznad crte mogu se upisati u 1. razred
Upisi će se provoditi on line 24.–25. lipnja 2020.

Upis izvan objavljenih termina NEĆE BITI MOGUĆ te će se smatrati da je kandidat ODUSTAO od upisa.

Upisnici priložite rodni list, domovnicu, potvrdu o uplaćenoj prvoj rati participacije i privolu
(obrazac će biti objavljen na webu uz upisnicu, kao i podaci za plaćanje).

Ugovor o participaciji potpisuje isključivo roditelj/staratelj te je
potrebno imati pripremljen OIB (roditelja i učenika). Ugovore ćemo zaključivati na
početku šk. god. 2020./2021. Tada možete donijeti i potpisan obrazac privole.

Raspored po učiteljima će biti objavljen početkom rujna 2020. godine.

Zagreb, 15. lipnja 2020.
Ravnateljica: Mirela Buchberger Karlo, prof.

GITARA

  1. BABIĆ, JAKOV
  2. BIĆANIĆ, PINO
  3. BOŽIĆEVIĆ, MARK
  4. HORVATH, JANA
  5. JURKOVIĆ, PETRA
  6. KETTE, IVOR
  7. KRNIĆ, KORINA
  8. KUPREŠAK, VITA
  9. SPRČIĆ, ŠIMUN
  10. ŠIVAK PEĆARINA, TOMA
  11. ŽUŽUL, PETAR
  12. GEČEK, SOFIA
    ———————————————————————-
  13. VIDOVIĆ, AMANDA (harmonika)
  14. ČIČAK, JURA ŽAK (harmonika)
  15. ŠVAGEJ, MIA (klarinet)
  16. PETRIČEVIĆ, FILIP (trombon)
  17. PAVLOVIĆ, NIKO (trombon)
  18. RUŽDJAK, MATIJA (trombon)

KLAVIR

  1. ALDOTT, MARKO
  2. ĆUBELA, ANJA
  3. BANOVIĆ, IVA
  4. BERDOVIĆ, SARA
  5. BOČKARJOV, NIKOLAJ
  6. BRZICA, EMA
  7. DEMEL, LOVRO
  8. DRAKULIĆ, EMA
  9. DUIĆ, PETRA
  10. DŽEPINA, ANDRO
  11. FILJAR, IVO
  12. FRANC, VIDA
  13. FRKOVIĆ, VID
  14. GLASNOVIĆ, MAGDALENA
  15. GRILEC, SARA
  16. GROTIĆ, NIA
  17. HARAMIJA, PAVEL
  18. KAPUŠIN, LUCIJA
  19. KOCIJAN, EMA
  20. KOTNIK, LILIT
  21. KOVAČIĆ PUKŠEC, FRIDA
  22. KUKEC, MARIJA
  23. LOZAR, MAGDALENA
  24. MAJAČIĆ, IVAN
  25. MURAJ, DORA
  26. NOVKOVIĆ ĐURĐEVIĆ, VIKTOR
  27. PAVIČIĆ, FRANKA
  28. PAVIČIĆ, MAGDALENA
  29. PLEJIĆ, MILA
  30. PODNAR, ANA
  31. POLIMAC, SOFIA LEA
  32. RADIĆ, PETAR KAI
  33. RUSHAIDAT, TOM
  34. SMOLJANOVIĆ, NELA
  35. STIPANOV, SEBASTIAN
  36. ŠARIĆ HORVAT,RUŽA
  37. ŠIMENC, TOMA
  38. ŠOLA, GABRIJELA
  39. ŠTAMBUK, NEVA MARIJA
  40. TALAJIĆ, CVITA
  41. TARABA, SOFIJA
  42. TIČAK, TONI
  43. VUJIĆ, ILIJA
  44. VUKAS, LAURA
  45. VULAS, LUCIJANA
  46. ZENERAL, LUKA
  47. ZLATAR, DORA
  48. ZORIČIĆ, MAGDALENA
  49. ZOROJA ZEBIĆ, AMANI
    ———————————————————————-
  50. ANTIĆ, MIA
  51. BRNAS, SARA (rog)
  52. CAHARIJA, EMA (predškolski instrument)
  53. ĆURKOVIĆ, ANTONIO (harmonika)
  54. DEVIDE, SONJA (blok flauta)
  55. GORAVICA, ELENA (predškolski instrument)
  56. GREINER, JULIJA (predškolski instrument)
  57. HRKAĆ, LIDIJA (harmonika)
  58. JELAVIĆ, ANA VIŠNJA (predškolski instrument)
  59. JURIŠIĆ LESKOVAR, MARIJETA (predškolski instrument)
  60. KNEZ LEBARIĆ, FREYA (blok flauta)
  61. LONČARIĆ, DORA (predškolski instrument)
  62. MAGERSKI, STELLA SOPHIE (violončelo)
  63. PEJIĆ, TONI (blok flauta)
  64. RAKOŠ, KIM
  65. TEPEŠ, VIDA (predškolski instrument)
  66. VALIČEVIĆ, TONKA
  67. VUČUR, EVA MARIJA (flauta)

HARMONIKA

  1. ČIČAK, JURA ŽAK
  2. ĆURKOVIĆ, ANTONIO
  3. FERINA, LUKA
  4. FILIPČIĆ, JAN
  5. HRKAĆ, LIDIJA
  6. VIDOVIĆ, AMANDA
    ———————————————————————-
  7. RANELA, PALIĆ

KLARINET

  1. BOŠNJAK, LEON
  2. FUNKO, ANTE
  3. MANOLA, SARA
  4. ŽUPANIĆ, TIA
  5. BLAŽEK, HANA
  6. ŠVAGEJ, MIA
    ———————————————————————-
  7. KNEZ LEBARIĆ, FREYA (blok flauta Štern)

OBOA

  1. POLHE, FRANCISKA

FLAUTA

  1. BALEN KOVAČIĆ, ERIK
  2. BASIĆ, LAURA
  3. BATOŠ, MARTINA
  4. KARLUŠIĆ, LUCIJA
  5. KAŠMO, ASJA
  6. KOSTIĆ, NADJA
  7. KRANJEC, JANA
  8. MARIĆ, MIHOVIL
  9. MARTINJAK, TARA
  10. OREŠKI, ANA
  11. ORŠIĆ, MARGARETA
  12. PAUKOVIĆ KUJUNDŽIĆ, NUŠA
  13. PAVLOVIĆ, MARA
  14. ŠTEFANOVIĆ, MARTA
  15. VUČUR, EVA MARIJA
  16. VUJIĆ, MAGALIE
    ———————————————————————-
  17. ŽUPANIĆ, TIA (klarinet)
  18. MARTINOVIĆ, MIJA

SAKSOFON

  1. NJEŽIĆ, VIDA
  2. UDILJAK, ANDRO
  3. LOVREC, TOM
    ———————————————————————-
  4. DEVČIĆ, DAG – čekanje
  5. IVANČIĆ, ŠIMUN – čekanje
  6. PANDURIĆ, GRGA – čekanje
  7. ĆIPĆIĆ – BRAGADIN, BORNA (kontrabas)
  8. FERINA, LUKA (harmonika)
  9. MARGUŠIĆ, ILAN (kontrabas)
  10. ŽUPANIĆ, TOMA (kontrabas)

FAGOT

  1. BULIĆ, LUKA
  2. BARLOVIĆ, KLARA

TRUBA

  1. BOGOVIĆ, JAN
  2. VRDOLJAK, NIKOLA
    ———————————————————————-
  3. PAVKOVIĆ, ANTUN (predškolski instrument)

TROMBON

  1. FILIPČIĆ, NOA
  2. KOVAČ, KUZMA
  3. PAVLOVIĆ, NIKO
  4. PETRIČEVIĆ, FILIP
  5. RUŽDJAK, MATIJA

ROG

  1. BRNAS, SARA
  2. MLINARIĆ, TOMA
  3. ŠEGON, NIKOLA

UDARALJKE

  1. GOSPIĆ, LOVRE
  2. KALINSKI, JANKO
  3. PUKLJAK, PAULA
  4. PEĆIN, PETAR
    ———————————————————————-
  5. BLAŽEK, HANA

VIOLINA

  1. BRATULIĆ, ANĐELINA
  2. BREKALO, ELLA
  3. KARAČIĆ, RITA MARIJA
  4. LOZAR, GABRIJELA
  5. NARANČA, PAULA
  6. VUČKOVIĆ, ANTON
  7. OGRINC, IVOR
  8. STOJAK, LINDA
  9. MAČEK, MAŠA
  10. BRAZZODURO, ZVONKA
    ———————————————————————-
  11. BARLOVIĆ, KLARA (fagot)
  12. HALUZA, IVA (predškolski instrument)
  13. JOKETOVIĆ, LEONA (predškolski instrument)
  14. KOVAČ, KUZMA (trombon)
  15. MAGDIĆ, TENA (predškolski instrument)
  16. MILOSAVLJEVIĆ, HANA (violončelo)
  17. MURAJ, BUGA (predškolski instrument)
  18. PILINSKY, PETAR – čekanje
  19. UGRIN, GITA (predškolski instrument)
  20. VALAND, MARIJETA (predškolski instrument)

VIOLONČELO

  1. HUNJADI, PETAR
  2. KALAMBURA, DAVID
  3. MILOSAVLJEVIĆ, HANA
  4. BRAZZODURO, PAVLE
  5. MAGERSKI, STELLA SOPHIE
  6. KOVAČ, VERONIKA
    ———————————————————————-
  7. SEVER, TOMA  (predškolski instrument)

KONTRABAS

  1. ČIPČIĆ – BRAGADIN, BORNA
  2. DJEVELJEKAJ, SARA
  3. MARGUŠIĆ, ILAN
  4. MILAT, NATAN
  5. ŽUPANIĆ, TOMA
    ———————————————————————-
  6. SVATOŠ, LARA – predškolski

BLOK FLAUTA

  1. ANKOVIĆ, FRIDA
  2. CRNEK, JANKO
  3. DEVIDE, SONJA
  4. DUH, ROBERTA
  5. ELEZOVIĆ, TONKA
  6. KOMPAR, KATJA
  7. KOVAČ, GRETA
  8. KRALJEVIĆ, JAKOV
  9. LEBARIĆ KNEZ, FREYA
  10. LUZAR, LEON
  11. MAGDIĆ, ZRINKA
  12. NAGY, LOVRO
  13. PEJIĆ, TONI
  14. PETRIČEVIĆ, MONIKA
  15. RUKLJAČ, NIKA
  16. TOPOLOVEC, JAN

Nastava blok flaute dio je pripremnih programa GU Elly Bašić. Nastava se održava individualno, dva puta tjedno po 15 min. ili dva učenika u grupi – 2 puta tjedno po pola sata.

Preporuča se mlađim kandidatima i  priprema su za upis u glazbenu školu. Učenici koji prođu pripremni program i uzrastom su zreli za upis u školu, imaju prednost pred ostalim kandidatima.