I. NAGRADA

Kiara Janko
profesor:
Stjepan Vuger
harmonika
IV. kategorija
96,00 bodova

Iva Pandurić
profesorica:
Zrinka Božičević Plavec
flauta
I. kategorija
90,75 bodova

Luka Komljenović Sović
profesorica:
Zrinka Božičević Plavec
flauta
IV. kategorija
92,13 bodova

Ana Kovačev
profesorica:
Zrinka Božičević Plavec
flauta
VI. kategorija
94,25 bodova

Ilona Marija Loher
profesorica:
Danijela Klarić Mimica
flauta
I. kategorija
90,00 bodova

Antonio Gašparović
profesorica:
Danijela Klarić Mimica
flauta
II. kategorija
94,25 bodova

Ariana Gugec
profesorica:
Danijela Klarić Mimica
flauta
IV. kategorija
93,88 bodova

Mia Tomić
profesorica:
Danijela Klarić Mimica
flauta
IV. kategorija
90,63 bodova

Marija Sušić
profesorica:
Vesna Čačić Manojlović
flauta
V. kategorija
95,38 bodova

Lovro Pavić
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
II. kategorija
96,00 bodova

Juraj Panić
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
II. kategorija
91,25 bodova

Dominik Palić
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
III. kategorija
98,63 bodova

Petar Đula Vrbanić
profesor:
Andrija Šimić
violončelo
I. kategorija
90,75 bodova

Andrej Nikšić
profesorica:
Bernada Debuš Redžić
violončelo
IV. kategorija
95,67 bodova

Noel Valdevit Silvesti
profesorica:
Bernada Debuš Redžić
violončelo
IV. kategorija
93,33 bodova

Daniel Toth
profesor:
Matija Kasaić Drakšić
kontrabas
IV. kategorija
90,00 bodova

Domagoj Valand
profesor:
Marko Lucijan Hraščanec
saksofon
II. kategorija
90,25 bodova

Lovre Zeneral
profesor:
Bernard Homan
saksofon
II. kategorija
92,00 bodova

 

Tomo Filjar
profesor:
Bernard Homan
saksofon
III. kategorija
94,00 bodova

Ida Borić
profesor:
Bernard Homan
saksofon
III. kategorija
91,75 bodova

Helena Habeković
profesor:
Bernard Homan
saksofon
IV. kategorija
90,50 bodova

Hana Mihaliček
profesorica:
Silvija Fagarazzi
oboa
I. kategorija
91,90 bodova

Maša Ilijić
profesorica:
Silvija Fagarazzi
oboa
I. kategorija
90,70 bodova

Klara Beck
profesorica:
Silvija Fagarazzi
oboa
IV. kategorija
96,50 bodova

Ana Maria Milić
profesorica:
Silvija Fagarazzi
oboa
V. kategorija
91,30 bodova

Letizia Ćus
profesor:
Mario Puzović

trombon
IV. kategorija
94,00 bodova

Ivan Fagarazzi
profesor:
Mario Puzović
tuba
III. kategorija
90,40 bodova

Oto Boras
profesor:
Rudolf Homen

truba
II. kategorija
94,75 bodova

Jan Mojzeš
profesor:
Rudolf Homen
truba
IV. kategorija
95,75 bodova

Tomislav Tomašević
profesor:
Rudolf Homen
truba
IV. kategorija
95,75 bodova

Lovro Csiffary
profesor:
Rudolf Homen
truba
IV. kategorija
92,75 bodova

Filip Pavlić
profesor:
Rudolf Homen
truba
V. kategorija
98,00 bodova

Patrik Palić
profesor:
Rudolf Homen
truba
V. kategorija
94,50 bodova

Maya Hong
profesoica:
Marija Ćepulić
violina
II. kategorija
98,36 bodova

Ines Turšić
profesor:
Luka Magdalenić
violina
III. kategorija
95,50 bodova

Elena Ramljak
profesor:
Luka Magdalenić
violina
III. kategorija
94,90 bodova

Lea Horvat
profesor:
Luka Magdalenić
violina
IV. kategorija
92,40 bodova

Lucija Štriga
profesor:
Luka Magdalenić
violina
VI. kategorija
93,10 bodova

Lucia Kaplowitz
profesorica:
Iva Tovunac
violina
IV. kategorija
94,40 bodova

Katarina Kocelj
profesorica:
Iva Tovunac
violina
V. kategorija
93,00 bodova

Ana Magdalena Fabijanić
profesorica:
Iva Tovunac

violina
V. kategorija
92,82 bodova

Matilda Matković
profesorica:
Anamarija Milić
violina
V. kategorija
92,20 bodova

Jana Palac
profesorica:
Anamarija Milić
violina
VI. kategorija
93,20 bodova

Ina Kumer
profesorica:
Andrea Halužan Bratković
viola
IV. kategorija
93,90 bodova

II. NAGRADA

Luka Stare
profesor:
Žarko Hajdarhodžić
flauta
III. kategorija
84,50 bodova

Frane Šoprek
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
II. kategorija
88,75 bodova

Jakov Barišić
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
II. kategorija
88,50 bodova

Ratko Karačić
profesor:
Ivan Siciliani
klarinet
III. kategorija
87,75 bodova

Magdalena Komljenović Sović
profesorica:
Bernada Debuš Redžić
violončelo
III. kategorija
83,33 bodova

Maša Biban Capponi
profesorica:
Đurđa Knitl Sušanj
violončelo
III. kategorija
82,50 bodova

Marko Kravaršćan
profesorica:
Đurđa Knitl Sušanj
violončelo
III. kategorija
84,00 bodova

David Pavlović
profesorica:
Đurđa Knitl Sušanj
violončelo
IV. kategorija
89,00 bodova

Miron Blažek
profesor:
Marko Lucijan Hraščanec
saksofon
II. kategorija
89,88 bodova

Vita Jukić
profesor:
Bernard Homan
saksofon
III. kategorija
87,75 bodova

Marko Novak
profesorica:
Silvija Fagarazzi
oboa
V. kategorija
89,00

Uz klavir:
Kosjenka Turkulin (gudači)
Virna Kljaković (klarinet, truba, trombon, tuba)
Dario Sabol (flauta, oboa, saksofon)
Marijana Komljenović (Luka Komljenović Sović, Magdalena Komljenović Sović)
Dario Guščić (Maya Hong)

ČESTITAMO SVIMA!!!